Irydologia Irydologia
Zdrowie
          

Lekarz Irydolog

Płytki znajdujące się na brzegu tęczówki mogą oznaczać podatność na choroby reumatyczne natomist kreski które biegną w kierunku źrenicy mogą oznaczać zaburzenia przemiany materi. Zaburzenia gospodarki wapniowej w organiźmie mogą być dostrzeżone poprzez tworzenie się wąskich pierścieni wokół tęczówki.

Lekarz irydolog na podstawie wyglądu oka diagnozuje każdą zmianę zachodzącą w organiźmie człowieka. Lekarz irydolog aby prawidłowo ocenić stan naszego zdrowia musi zdiagnozować nawet do kilku tysięcy tęczówek aby nabyć doświadczenie. Z tego względu pomimo, że obecnie irydologia jest dziedziną uniwersytecką jej praktykowaniem może zajmować się tylko kilku lekarzy irydologów w danym kraju.

Kiedy badanie wykaże poważnie schorzenia dobry specjalista od irydologi powinien skierować pacjenta na badania specjalistyczne i zachęcić do medycyny konwencjonalnej.Ważną informacją dla irydologa jest wygład naszych tęczówek i pierścienie na nich widoczne. Zdrowy organizm powinien mieć spoiste i jednolite tęczówki. Jeśli pierścienie znajdujące się na tęczówce są kurczowe może to oznaczać że dana osoba jest bardziej niż inne podatna na stres i łatwo popada w nerwice. O miażdżycy mogą świadczyć obwódki dystroficzne na tęczówkach oka.

Do lekarzy irydologów zgłaszają się przedewszystkim ludzie cierpiący na przewlekłe choroby. Dzięki badaniom irydologicznym mogą poznać podstawę swoich problemów. Niektórzy pacjenci zgłaszający się do irydologa nie mogą mimo wielu prób uzyskąc prawidłowej diagnozy wykonując badania u lekarzy zwykłych specjalności podejmują więc próbe odkrycia i ocenienia swojeh choroby metodami niekonwecjonalnymi. Irydolog na prawidłowe postawienie diagnozy potrzebuję conajmniej godziny badając w tym czasie kilkakrotnie pod odpowiednią lampą tęczówke naszego oka. Na wizytę u irydologa mogą zgłaszać się ludzie powyżej czwartego roku życia gdyż zabronione jest stosowanie i diagnozowanie irydologiczne poniżej tego wieku. Wynika to z faktu że małe dzieci nie mają jeszcze odpowiednio wykształconej tęczówki do takiego badania. Osoby po przeprowadzonych operacjach oczu również nie mogą korzystać w wizyty u irydologa.

Bardzo trudno jest wybrać właściwego lakarza irydologa dlatego zawsze należy pamietać o sprawdzeniu dyplomu ukończenia kursu irydologi oraz dokumentu, który formalnie rejestruje działalność. Czasami irydolodzy dają nam propozycje łączenia diagnozy irydologicznej z indywidualnym doborem ziół oraz sródków homeopatycznych , które pomagają za pomocą natury w sposób pozbawiony objawów pobocznych skutecznie, szybko i w sposób bardzo łagodny dla organizmu i tani pozbyć się dolegającego nam schorzenia.


Zobacz jak samodzielnie, skutecznie i niezwykle tanio
zdiagnozować swoje zdrowie, zanim będzie za poźno!
Sprawdź »

Teczowka oka

Badanie irydologiczne

Lekarz irydolog

Cukrzyca - diagnozowanie, rozpoznanie

Rak płuc

Mapa irydologiczna tęczówki oka

          Jeżeli chcesz lepiej poznać swój organizm i sprawdzić stan swojego zdrowia możesz to zrobić przy pomocy badania tęczówki oka, którą zajmuje się irydologia. Myślę, że warto mieć takie informacje, aby lepiej zadbać o swoje zdrowie i dłużej się nim cieszyć. Możesz sam dowiedzieć się jak obserwować tęczówkę oka bez pomocy lekarza. Więcej informacji na ten temat możesz dowiedzieć się czytając poradnik.
Irydologia - diagnozowanie z teczowki
"Niezwykle interesująca pozycja, szczególnie dla osób interesujących się diagnozą i leczeniem. Bardzo łatwo jest poruszać się w tej formie na komputerze. Wygodnie zmieniać rozdziały czy nawet generować poszczególne opisy i rysunki. "
- Piotr A, prezes zarządu spółki, 57 lat

Dowiedz się więcej... »Irydologia pdf
Inne informacje o zdrowiu:
Portal o zdrowiu
Choroby cywilizacyjne
Kamienie nerkowe
Atopowe zapalenie skóry


Copyrigtht © 2009-2024 DoZdrowia.com | Polityka prywatności | Kontakt